90/ به ياد ناصر آزرده
شماره خبر : 137881
قهرمان وزنه‌برداري المپيک ظاهرا هنوز نتوانسته دل خود را با مسئولان فدراسيون و سرمربي تيم‌ملي صاف کند.

به ياد ناصر آزرده

جبر زمان

قهرمان وزنه‌برداري المپيک ظاهرا هنوز نتوانسته دل خود را با مسئولان فدراسيون و سرمربي تيم‌ملي صاف کند. کيانوش رستمي که مدال طلاي المپيک 2016 را مديون عدم حضور در تمرينات تيم‌ملي و اختصاصي تمرين کردن مي‌داند پس از اين که فشارهاي زيادي را در رابطه با عدم حضور در تمرينات تيم‌ملي تحمل کرد ناچار شد که از پيشنهادات خارجي ارائه شده به خود بگويد رستمي در اين رابطه مي‌گويد: اميدوارم مجبور نشوم براي کشور ديگري وزنه بزنم! البته ما هم اميدواريم که اين اتفاقات رخ ندهد اما اين را هم مي‌دانيم که رستمي براي اين که عليه فدراسيون و سرمربي تيم‌ملي اهرم فشار داشته باشد چنين حرفي زده تا بلکه همچنان بدون مربي و اختصاصي تمرين کند. اما بايد به ايشان يادآور شد. اين که مي‌گويي اميدوارم محبور نشوم به کشور ديگري بروم خيلي سخت نيست؟ چرا که يهو مي‌بيني فشار زندگي دلارهاي آنچناني و جبر زمان در اين رابطه همه کار مي‌کنند...

 

دلگرمي به سبک سلطان

علي پروين هم از نتيجه داربي 84 خيلي ناراحت است اما چون هميشه از پرسپوليس و سرمربي‌اش حمايت کرده نمي‌تواند اين ناراحتي را بروز دهد و حتي برعکس طوري وانمود مي‌کند که انگار هيچ اتفاقي نيفتاده! علي سلطان پس از باخت سه بر دو پرسپوليس مقابل استقلال خطاب به بازيکنان اين تيم مي‌گويد: باختيد که باختيد، فداي سرتان!

البته بيان اين حرف‌ها از سوي پيشکسوت بزرگي چون پروين معنايش اين است که فشار روحي روي بازيکنان و مربيان پرسپوليس به حداقل مي‌رسد اما نه آنطور که علي آقا مي‌گويد فداي سرتان و آنها هم بگويند فداي خودت علي آقا! بالاخره باخت در داربي تبعات خاص خودش را دارد و پروين هم اين موضوع را مي‌داند. به هر حال او وظيفه دارد تا روحيه بازيکنان و مربيان پرسپوليس را بالا ببرد و هيچ حرفي مثل همين فداي سرتان تاثيرگذار نيست.

 

نديده

خوشحالي عمو نصي نصراله عبداللهي بابت پيروزي تيمش در داربي کاملا وصف‌ناپذير است. مدافع اسبق تيم‌ملي و استقلال که اعتقاد دارد اين برد مديون طراحي‌ها و تمرينات ويژه منصوريان است مي‌گويد: در عمرم مربي مثل منصوريان در فوتبال ايران نديدم! البته عمو نصي اشاره مي‌کند به اين نکته که منصوريان در روز 13 ساعت براي استقلال وقت مي‌گذارد.

نمي‌خواهم منکر شايستگي‌هاي منصوريان شوم او واقعاً براي شکست دادن برانکو و پرسپوليس انگيزه داشت و چون خودش به شدت نگران اين بازي بود. پس طبيعي است که براي داربي روزي 13 ساعت وقت بگذارد. اما همه بايد قبول کرد عمو نصي هم ذوق زده شده که پس از اين همه فوتبال بازي کردن يک دفعه احساساتي شده و مي‌گويد در عمرم مربي مثل منصوريان نديدم.

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن