90/ منصوريان از بازي با سپاهان تصميم به جوانگرايي گرفته بود
شماره خبر : 137879
استقلال دو هفته مهم و سرنوشت ساز را پشت سرگذاشت، دو هفته‌اي که با عملکرد خوب کادرفني و بازيکنان اين تيم توانست در دو ديدار حساس مقابل السد و پرسپوليس پيروز ميدان باشد.

بهنام معتمدي

استقلال دو هفته مهم و سرنوشت ساز را پشت سرگذاشت، دو هفته‌اي که با عملکرد خوب کادرفني و بازيکنان اين تيم توانست در دو ديدار حساس مقابل السد و پرسپوليس پيروز ميدان باشد. اين اتفاقات باعث شد مجموعه استقلال از کادر مديريتي گرفته تا کادرفني، بازيکنان و هواداران دو هفته فراموش نشدني را پشت سربگذارند. به طور ختم اين روزها از ذهن استقلالي‌ها پاک نخواهد شد و حالا به ‌آينده اميد زيادي دارند. ديروز درباره اين دو ديدار و شرايط آبي پوشان در آستانه ديدار حساس ديگري مقابل ذوب‌آهن دقايقي با بهتاش فريبا همکلام شديم که مصاحبه مديرفني آبي پوشان را مي‌خوانيد.

90: استقلال دو هفته فراموش نشدني را پشت سرگذاشت و دو برد دلچسب را بدست آورد ابتدا از آن دو بازي صحبت کنيد؟

خدا را شکر شرمنده هواداران نشديم و در حد نام استقلال مقابل السد و پرسپوليس نتيجه گرفتيم. بايد قدردان هواداران خود باشيم که مقابل السد روز فراموش نشدني ديگري را از خود به جا گذاشتند و در داربي هم از قبل شروع بازي و حتي بعد از سوت پايان تيم را به بهترين شکل حمايت کردند. در اين رابطه نبايد از هوشيار عمل کردن کادرفني هم غافل شد. منصوريان و دستيارانش ساعت‌ها براي شناخت از نقاط ضعف و قوت حريف وقت گذاشتند و بازيکنان از هر نظر توجيه شده بودند. بازيکنان هم که با فداکاري و عملکرد بسيار خوب خود تعريف و تمجيد اهالي فوتبال را شامل حال خود کردند. اين جوان‌ها ثابت کردند چه توانايي و پنانسيلي دارند. در کل بايد به همه استقلالي‌ها خسته نباشيد گفت و تلاش کنيم راه خود را تا پايان فصل به همين شکل ادامه دهيم. هفته فراموش نشدني را پشت سرگذاشتيم و از شادي هواداران نه تنها در تهران بلکه در تمام شهرهاي ايران لذت بردم.

90: چه شد که به يکباره تصميم به جوانگرايي گرفتيد؟

ما از آخرين بازي نيم فصل اول تصميم به جوانگرايي گرفتيم و منصوريان اصرار به اين کار داشت. او به آينده تيم اميدوار بود و همه جوره پاي اين جوان‌ها ايستاد تا حالا همه از استقلال تعريف و تمجيد کنند. شايد باور نکنيد بعد از ديدار با سپاهان که به تساوي انجاميد هواداران به ما عنوان مي‌کردند اگر آن بازي را مي‌باختيد باز هم ما از تيم حمايت مي‌کرديم زيرا بازيکنان جوان بسيار آماده بودند و زيبا بازي کردند.

90: قبول داريد اگر در نتيجه‌گيري موفق عمل نمي‌کرديد شايد اتفاقات بدي مي‌افتاد و حتي کار به تغيير کادرفني کشيده مي‌شد؟

اين احتمالات وجود داشت. شک نکنيد اگر اين نتايج را کسب نمي‌کرديم شايد تغييرات رخ مي‌داد اما خدا را شکر جوان‌هاي استقلال به بهترين شکل پاسخ اطمينان کادرفني را دادند. البته همانطور که گفتم در اين ديدارهاي مهم هواداران هم نقش بسزايي در موفقيت و نتيجه گرفتن تيم داشتند و عيار  خود را نشان دادند. فوتبال روز خوب و بد زياد دارد و باز هم همه ما بايد خدا را شکر کنيم که در اين روزها به اهداف خود رسيديم. البته ديگر به داربي و بازي با السد نبايد فکر کنيم و منصوريان هم به بچه‌ها گفت آن دو بازي به خاطرات پيوست و فقط بايد به ديدار با ذوب‌آهن فکر کنند.

90: فکر مي‌کرديد بعد از گلي که در دقايق ابتدايي داربي خورديد در ادامه بتوانيد سه گل به پرسپوليس بزنيد؟

ما به جوان‌هاي خود ايمان داشتيم و مي‌دانستيم آنها روز فراموش نشدني را رقم خواهند زد. وقتي گل اول را زديم عمو نصي گفت پرسپوليس رفت رو دريافت سه تا گل که پيش‌بيني او درست در آمد.

90: بعد از بردهاي اخير از اينکه بازيکنان جوان شما دچار غرور شوند هراسي نداريد؟

منصوريان با آنها در تمرين فرداي داربي صحبت کرد و عنوان نمود خوشحالي بابت برد داربي به پايان رسيد و نبايد آنها در باد بردهاي اخير بخوابند و دچار غرور نشوند.

90: آخرين وضعيت مصدومان تيم به چه شکل است؟

در حال حاضر خوشبختانه جابر انصاري کاملا آماده شده است فقط مگويان و غفوري وضعيت نامشخص دارند. جدا از اين رحمتي و رابسون هم به دليل محروميت همراه ما نيستند اما حسين حسيني و مجيد حسيني که از جمله جوان‌هاي آينده‌دار ما هستند به خوبي جاي اين دو نفر را پرخواهند کردو مشکلي از اين بابت نداريم. من به بحث محروميت بازيکنان نمي‌خواهم ورود کنم اما محروميت رحمتي سنگين است و مي‌شد در اين مورد تخفيفي قائل شد

90: بازي با ذوب‌آهن را چطور مي‌بينيد؟

اميدواريم در اين بازي هم به برد برسيم. ما به دنبال ششمين برد متوالي در اصفهان هستيم. البته به خوبي مي‌دانيم که کار آساني در پيش نداريم و ذوب‌آهن از مدعيان رسيدن به بالاي جدول است. اميدوارم با حمايت هواداران خود در اصفهان از اين بازي هم با سربلندي خارج شويم.

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن