90/ حمله قلبي
شماره خبر : 137877
در خبرها آمده بود مهرداد کفشگري، بازيکن سابق پرسپوليس، در اواسط شهرآورد تهران و پس از گل سوم آبي‌ها دچار حمله قلبي شد! خب بنده خدا حق هم داره.

کاکتوس و هندوانه


آتبين محبتي

پرده اول: در خبرها آمده بود مهرداد کفشگري، بازيکن سابق پرسپوليس، در اواسط شهرآورد تهران و پس از گل سوم آبيها دچار حمله قلبي شد! خب بنده خدا حق هم داره. خوردن سه گل در يک نيمه از رقيب سنتي هر هوادار واقعي را دچار حمله قلبي ميکند. البته تقصير بازيکنان پرسپوليس هم بود چون به استقلال حمله قلبي ميکردند. يعني حملاتشان بسيار احساسي و غيرتاکتيکي بود. خبر خوب هم اين که با به ثمر رسيدن گل دوم پرسپوليس و اخراج سيد مهدي رحمتي حال کفشگري رو به بهبودي گذاشته و ان‌شاءالله با برد هفته آينده پرسپوليس از بيمارستان مرخص خواهد شد.

پرده دوم: دليل خالي بودن قسمتي از جايگاههاي لاجوردي پوشان در شهرآورد مشخص شد. در اين راستا مسئول کميته مسابقات سازمان ليگ مدعي شد پرسپوليسيها بليت مخصوص استقلاليها را خريده بودند! همهاش تقصير شهرداري است که تبليغ ميکرد «ارائه بليت نشانه شخصيت شماست!» آقا اين جواد بازيها چيست؟! به خدا زشت است! قبيح است! همين کارهاي ايذايي را انجام داديد که خدا قهرش گرفت و تيم مظلوم را برنده شهرآورد کرد. اگر پول در گوشه جيبتان زيادي کرده بود به حساب باشگاه کمک ميکرديد تا يک هافبک دفاعي ذخيره براي روز مبادا ميخريد و بازي برده را اينقدر ضايع نميباخت! خوب شد سهراب سپهري درگذشت و اين روزها را نديد. وگرنه صد بار هم اگر چشمها را با اسيد ميشست جور ديگر نميتوانست ببيند و اي بسا بر اثر سنگيني اين شکست چشمه شاعرياش کور ميشد!

پرده سوم: آمار بازي يکشنبه منتشر و مشخص شد استقلال کلا سه شوت در چارچوب داشته است! سئوالي که در ذهن بنده شکل گرفته اين است: فرق جناب بيرانوند با محمد الدعايه در بازي عربستان مقابل آلمان در جام جهاني 2002 را با رسم شکل نشان دهيد؛ 2 نمره. شما که به هيچ توپي نه نگفتي ميگذاشتي بنده در درون دروازه قرار بگيرم تا هم معروف شوم و هم خدا را چه ديدي، شايد يکي از اين سه شوت را دفع ميکردم و مسير تاريخ را تغيير ميدادم!

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن