90/ تيم‌ملي فوتبال ؛ فرش قرمز زير پاي آبي‌پوشان
شماره خبر : 137868
اين که هنرمندان عاشق فوتبال و هوادار استقلال و پرسپوليس هستند اتفاق خوبي است. اصلاً هم ايرادي ندارد که يک هنرمند پرسپوليسي باشد و يکي هم استقلالي.

هنرمند يا کارشناس فوتبال

 

رضا آراسته

اين که هنرمندان عاشق فوتبال و هوادار استقلال و پرسپوليس هستند اتفاق خوبي است. اصلاً هم ايرادي ندارد که يک هنرمند پرسپوليسي باشد و يکي هم استقلالي.  اما کار از جايي بيخ پيدا مي‌کند که آقايان هنرمند، البته برخي از ايشان معتقدند که فوتبال را بيشتر از فوتبالي‌ها مي‌فهمند و حتي خيلي راحت و شفاف راجع به نکات فني بازي هاي باشگاهي اظهارنظر مي‌کنند. الان بعد از داربي 84 تعدادي از افراد  که خيلي هم هنرمند معروف نيستند با خروج از حيطه هنري در نقش منتقد فوتبال اظهار فضل کرده اند.

يکي از اين ها  فردي است که با تقليد صداي پرسپوليسي‌ها مثل علي دايي و علي پروين اسم و رسمي براي خود به راه انداخته  و حالا بعد از داربي مي‌گويد : فلان بازيکن پرسپوليس بايد اخراج مي‌شد. آن يکي بازيکن پرسپوليس در حد و اندازه‌هاي داربي نيست. فلان بازيکن کوچک‌تر از اين هاست که بخواهد با سيد مهدي رحمتي درگير شود و ... جملاتي که هيچ ارتباطي به او پيدا نمي‌کند ولي جالبه که اين افراد خود را به سيد مهدي رحمتي مي‌چسبانند. سيد مهدي البته حق دارد با هنرمندان هم مثل ساير اقشار جامعه دوستي و رفاقت داشته باشد و اين در حيطه مسائل شخصي اوست ولي از آنجا که چنين افرادي معمولاً بيشتر چهره بزرگان فوتبال ما را مخدوش مي‌کنند و چون خيلي معادلات فوتبال را نمي‌فهمند اظهارنظر هايي مي‌کنند که زيبنده سيد مهدي رحمتي نيست. همين افراد بودند که بازيکن خوبي مثل پيام صادقيان را از مسير فوتبال و پيشرفت در اوج جواني خارج کردند و بازيکني که مي‌رفت يک پديده در فوتبال ايران شود الان به يک نيمکت‌نشين و ذخيره يک نيمه اي در گسترش فولاد تبديل شده است. البته سيد مهدي رحمتي با هوش تر از اين حرف هاست و صد البته با تجربه تر از پيام صادقيان اما چه خوب است بيشتر حواسش به اطرافيان اين چنيني باشد.

موضوع دوم خبر دعوت 4 ، 5  استقلالي به اردوي تيم‌ملي است .

عده اي مي‌خواهند اين موضوع را به دعواي کي‌روش با برانکو  و انتقام گيري کي‌روش از سرمربي پرسپوليس نسبت بدهند. البته هنوز ليستي اعلام نشده اما واقعاً اگر يک مربي همين الان بخواهد تيم‌ملي ايران را ببندد مي‌تواند از توانايي بازيکنان جوان استقلال مثل کاوه رضايي ،‌اميد ابراهيمي، برزاي، فرشيد اسماعيلي، علي قرباني و ... بگذرد؟

سيد مهدي رحمتي را کنار مي‌گذاريم که قصه او جداست  وگرنه همين الان هم رحمتي سرآمد همه دروازه بان هاي  ماست.

از طرفي کي‌روش آيا داراي چينن شخصيتي است که بخواهد بر اثر کدورت با يک سرمربي ، مهره‌هاي اررزشمند يک تيم را ناديده بگيرد؟‌

قبل از اين که ليست اسامي تيم‌ملي اعلام شود مي‌نويسيم و مي‌گوييم که دعوت احتمالي چند استقلال تنها و تنها برگرفته از توانمندي و آمادگي بالاي آنها است و لطفاً اين را به دعواي کي‌روش و برانکو ارتباطش ندهيد.

زماني که  در دور رفت استقلال خوب بازي نمي‌کرد تنها يک بازيکن آبي‌‌‌پوش در تيم‌ملي حضور داشت و اعتراضي هم در ميان نبود اما امروز که خوب بازي مي‌کند و جوانان اين تيم به خود باوري رسيده اند دعوت از چند استقلالي بسيار هم امر پسنديده اي  است.

 

 

 

ارسال در: چهارشنبه 27 بهمن ساعت 20:21 (1395/11/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن