90/ همه وعده ها شعار بود
شماره خبر : 137787
هر چه استقلال خوزستان خوب نتيجه مي‌گيرد بي‌پول تر مي‌شود و مسئولان باشگاه توجهي به تيم ندارند. همه وعده ها و قول هايي که براي حل مشکلات مالي داده بودند هيچ يک عملي نشد تا صداي کادر فني و بازيکنان بلند شود.

علي مسعودي

هر چه استقلال خوزستان خوب نتيجه مي‌گيرد بي‌پول تر مي‌شود و مسئولان باشگاه توجهي به تيم ندارند.  همه وعده ها و قول هايي که براي حل مشکلات مالي داده بودند هيچ يک عملي نشد تا صداي کادر فني و بازيکنان بلند شود. در حال حاضر سيروس پورموسوي سرمربي استقلال بدترين شرايط را دارد و اگر اين روند را ادامه دهد شايد کارش به پايان فصل نرسد.

در اين رابطه گفت و گوي نود با سيروس پورموسوي سرمربي استقلال خوزستان را بخوانيد:‌

90:‌آقاي پورموسوي ظاهرا هيچ اتفاقي در باشگاه رخ نداده  است؟‌

هيچ اتفاقي رخ نداده و همه وعده هايي که داده بودند در حد حرف بود و عملي نشد.

90: وعده اين هفته با ماهانه 200 ميليون تومان چه شد؟‌

آن هم در حد همان حرف بود و  نه چهار ميليارد را دادند و نه هفته اي 200 ميليون تومان که قرار بود بدهند. همش شعار دادند و در عمل چيزي نديديم.

90:‌چرا اين اتفاق افتاده و پول نمي‌دهند؟‌

شايد فکر مي‌کردند تيم نتيجه نمي‌گيرد و مي‌رود انتهاي جدول بعد هم بهانه پيدا مي‌کنند  که وقتي تيم نتيجه نگرفته  چرا کمک کنيم و پول بدهيم. آنها فکرش را هم نمي‌کردند استقلال اين فصل هم بتواند خوب نتيجه بگيرد و حداقل  شانس سهميه داشته باشد.

90: حالا با اين اوصاف چه کار مي‌‌کنيد؟‌

کار خاصي نمي‌توانيم انجام دهيم و الان پول بليت رفتن به تهران   را نداريم و به جز اين بازيکنان هم مشکل ريکاوري دارند و نمي‌توانند ريکاوري کنند به اين دليل که هر بازيکني براي رفت و آمد  و ساير کارهايش به پول نياز دارد که وقتي بي‌پول باشد بايد چه کار کند ؟‌

90:‌الان اولين بازي  آسيايي ميزبان هستيد يا ميهمان چون اگر ميزبان باشيد بايد پول هتل و اياب و ذهاب تيم ميهمان را بدهيد؟

ميزبان هستيم ولي چون با تيم عربستاني بازي داريم در عمان ميزبان آنها هستيم ولي فکر کنم قانون امسال تغيير کرده و خودشان هزينه را خواهند کرد. البته دقيقاً اطلاع ندارم ولي فکر کنم اين طور باشد. گرچه اصلاً موضوع اين نيست و خود ما مي‌خواهيم  به عمان برويم هيچي نباشد 200 ميليون هزينه دارد که اصلاً پول نداريم و شايد نرفتيم عمان !

90: فکر کنم بهترين کار اين است که اصلاً عمان نرويد تا فوتبال آسيا متوجه شود چه تيم هايي در ليگ قهرمانان آسيا حضور دارند‍‌؟

دقيقاً اين طور است و اگر اين کار را کنيم شايد خيلي چيزها روشن شود.

90:‌‌از اين به بعد سفرهاي زيادي خواهيد داشت. پول اين سفرها را چه کار مي‌کنيد؟

ما در طول کمتر از سه ماه فکر کنم پانزده سفر داريم که پشت سر هم است و هزينه دارد. اگر قرار باشد همين روند ادامه داشته باشد شايد خيلي از سفرها را بي‌خيال شويم چون پول نداريم .

90: پس زهيوي زرنگي کرد از استقلال رفت قطر؟

شک نکنيد . اگر پولي بود اجازه نمي‌دادم که استقلال  را ترک کند.  وقتي پول نبود چطور مي‌توانستم به او بگويم قطر را بي‌خيال شو و در تيم بي پول بمان!

90:‌ قبول داريد مسئولان استان هم تا حدودي مي‌توانند کمک کنند ولي   محدوديت دارند؟‌

دقيقاً اين طور است و تيم مالک دارد و آنها بايد به فکرش باشند  نه استاندار يا ساير مسئولان .

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن