12 دليل براي نفرت انگيز بودن منچسترسيتي
شماره خبر : 137776
منچسترسيتي يکي از تيم‌هاي بزرگ انگليس است اما يکي از منفورترين تيم‌هاي جهان نيز به حساب مي‌آيد. در ادامه به دلايل نفرت انگيز شدن اين تيم اشاره مي شود.

 منچسترسيتي يکي از تيم‌هاي بزرگ انگليس است اما يکي از منفورترين تيم‌هاي جهان نيز به حساب مي‌آيد. در ادامه به دلايل نفرت انگيز شدن اين تيم اشاره مي شود.

پپ گوارديولا

اين سرمربي اسپانيايي براي تحول به سيتي آمد. او پيش از اين بر روي نيمکت بهترين تيم‌هاي جهان (بايرن مونيخ و بارسلونا) نشست و موفقيت زيادي نيز کسب کرد. گوارديولا اکنون نمي‌تواند براي خريد بازيکن انتقاد کند چون در باشگاه سيتي بيش از هر باشگاه ديگري براي خريد بازيکن هزينه کرده است.

 

تحول مالي

منچسترسيتي از سه دهه گذشته هميشه از خرج‌هاي باشگاه منچستريونايتد و افتخارات اين تيم ناراحت بود اما اکنون سيتي به باشگاهي تبديل شده که به خاطر خرج‌هاي زياد سران باشگاه در زمينه خريد بازيکن، منفور شده است.

 

تاکسين شيناواترا

نخستين مالک مولتي ميلياردر سيتي پيش از شيخ منصور، نخست وزير پيشين تايلند بود. سازمان عفو بين‌الملل او را دستگير کرد اما هواداران سيتي از اين موضوع ناراحت نشدند و از مالک تايلندي حمايت کردند. آنها در برخي از ديدارهاي اين تيم نيز در ورزشگاه با پرچم تايلند حاضر شدند.

 

ماه آبي

سرود تيمي سيتي که هواداران براي بازيکنان و باشگاه مي‌خوانند، يکي از بدترين سرودهاست. در بخشي از آن اين جمله «زندگي جامي تلخ براي غمگين‌ترين مرد جهان است» وجود دارد.

 

هواداران

طرفداران سيتي به خاطر حمايت‌شان زماني که تيم به دسته دوم سقوط کرد، مشهور هستند. در مقابل باشگاه سيتي، بليت‌هايش را براي بازي‌هاي مهمي همچون نيمه نهايي جام حذفي و ليگ قهرمانان اروپا نمي‌فروشد. گوارديولا نيز نتوانست نسبت به جذب هواداران موفق باشد.

 

حضور در ورزشگاه

هواداران سيتي معتقدند ساکنان شهر منچستر طرفدار تيم‌شان هستند اما حقيقت چيز ديگري است. يونايتد تماشاگران بيشتري دارد و سيتي در اين زمينه آمار پايين‌تري دارد.

 

برادران کالاگر

نوئل و ليام در هر فصل يک يا دو بازي سيتي را از نزديک تماشا مي‌کنند و معمولا هنگام بازي سيتي در لندن، اين اتفاق مي‌افتد. آنها براي تهييج هواداران سيتي‌ به ورزشگاه مي‌روند. در مصاحبه‌اي که با ليام انجام شد او 10 بار اسم منچستريونايتد را به عنوان 10 چيزي که از آن متنفر است نام برد.

 

مونيخ

هواداران سيتي، يونايتد را به خاطر حادثه مونيخ مسخره مي‌کنند. هواپيماي حامل تيم يونايتد در سال 1958 در مونيخ سقوط کرد. طرفداران سيتي در اين‌باره شعارهايي سر مي‌دهند که دور از اخلاق است.

 

موزهاي بادي

 

طرفداران تيم دوم شهر منچستر  زماني که به ورزشگاه اتحاد مي‌روند با خود موزه‌هاي بادي مي برند.

 

افتخارات

زماني که نخستين بار پول‌هاي کلان به باشگاه سيتي وارد شد، هواداران فکر کردند مي‌توانند به جاي يونايتد در انگليس حکمراني کنند. از هشت فصل گذشته که سيتي به ثروتمندترين باشگاه جهان تبديل شد، تنها دو جام در ليگ برتر، يک جام در FA کاپ و دو عنوان در جام حذفي کسب کرد. اين در حالي بود که يونايتد سه قهرماني در ليگ برتر، يک جام در FA کاپ و دو جام حذفي را به دست آورد.

 

کچاپ آبي

هواداران سيتي به خاطر نشان دادن دشمني‌شان با منچستريونايتد، خوردن سس کچاپ را ممنوع کردند.

 

مايک سامربي

بازيکن پيشين سيتي عادت دارد بيشتر حرف‌هايي بزند که درست نيستند. سامربي پس از شکست سيتي در داربي 2011 گفت‌: سيتي‌زن‌ها مالکيت توپ و موقعيت‌هاي گل بيشتري داشتند. اين در حالي بود که آمار خلاف آن را نشان مي‌داد.

 

 

تيم بکام مدعي است بخشي از ايميل ها دستکاري شده است

ايميل هاي شخصي ديويد بکام لو رفت

گروهي از رسانه هاي اروپايي از جمله روماني و فرانسه بي توجه به حکم دادگاه مبني بر منع انتشار ايميل هاي شخصي ملي پوش سابق تيم ملي انگلستان ايميل هاي وي را منتشر کردند. تيم حقوقي بکام ناراحتي عميق خود از انتشار اطلاعات «دزديده شده» اعلام کرده اند. در ماه دسامبر دادگاه عالي پذيرفت که ايميل هاي بکام و مشاورينش که توسط يک کمپاني پرتغالي که با سخنگوي بکام، سيمون اليويرا همکاري مي کرده اند دزديده شده و با اعلام حکمي ساندي تايمز را از انتشار اين ايميل ها منع کرد.

با اين حال رسانه هاي اروپايي متعددي از جمله اشپيگل و اکيپ اين اطلاعات را منتشر کردند و از خشم بکام براي نگرفتن لقب «سر» در سال 2013 به دليل نگراني هاي کميته انتخاب بابت پرداخت ماليات و همينطور ناراحتي وي از درخواست يونيسف - که بکام سفير آن است - براي پرداخت مبلغ زيادي پول گزارش دادند. در جايي در اين ايميل ها او کميته مسئول انتخاب شواليه را « يک مشت فاحشه» مي خواند. اگرچه تيم بکام مدعي شده اند هکر ها بخش هايي از ايميل ها را دستکاري کرده و کلمات ناشايست به آن اضافه کرده اند؛ اما آنها ديگر اطلاعات موجود از جمله توهين بکام به کمتيه را تاييد کرده اند. اگرچه آنها تاکيد داشته اند که اين ايميل ها در لحظه اي از عصبانيت بين او و مشاورينش رخ داده است.

کمپاني پرتغالي دويِن اسپورتس که بکام را نمايندگي مي کند در سال 2015 آگاه شد که سرور هايش هک شده اند. در اوايل سال 2016 شخصي با شرکت تماس برقرار کرده و درخواست 1 ميليون پوند براي منتشر نکردن ايميل ها داشته است. اين کمپاني اين درخواست را نمي پذيرد و پليس پرتغال را در جريان مي گذارد. از آن زمان تاکنون شخص مظنون به اخاذي مخفي شده است و امکان رديابي او نيز وجود ندارد.

 

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن