90/ چه خبر از خوزستان
شماره خبر : 137737
اسماعيل خليچ‌پور چهره نام آشناي داوري فوتبال خوزستان در برنامه تلويزيوني شبکه استاني(فوتبال تا فوتبال) در پاسخ سئوال مجري برنامه که وضعيت داوري فوتبال استان را مطرح کرده بود گفت: داوري فوتبال خوزستان در يک جمله کوتاه معني مي‌شود

چه خبر از خوزستان

حسين اهوازي- اهواز

داوري فوتبال خوزستان از عرش به فرش

اسماعيل خليچ‌پور چهره نام آشناي داوري فوتبال خوزستان در برنامه تلويزيوني شبکه استاني(فوتبال تا فوتبال) در پاسخ سئوال مجري برنامه که وضعيت داوري فوتبال استان را مطرح کرده بود گفت: داوري فوتبال خوزستان در يک جمله کوتاه معني مي‌شود و آن جمله عبارت است «داوري فوتبال از عرش به فرش رسيد.» اين داور قديمي اضافه کرد: در سال‌هاي نه چندان دور در رقابت‌هاي ليگ برتر و دسته اول کشور حداقل چهار کوبل داوري از خوزستان فعال بودند اما اينک فقط يک نفر در ليگ برتر بعنوان داور فوتبال خوزستان قضاوت مي‌کند و اين نشان دهنده وضعيت واقعي داوري فوتبال خوزستان است.

پيشکسوتان را با يک کارت دعوت دريابيد

در فوتبال و به طور کلي ورزش خوزستان هميشه صحبت از مقام و جايگاه و حرمت پيشکسوتان شعار مديران ورزش و فوتبال است اما هرگز اين شعار عملا ديده نشده است و گله‌هاي به حق کسوت‌داران شنيده مي‌شود. پيشکسوتان فوتبال در زمينه احترام و حفظ حرمت پيشکسوتان مي‌گويند هيچ کدام از پيشکسوتان فوتبال استان دنبال کسب مقام، شغل و بکارگيري فني و مشاوري در فضاي فعلي فوتبال استان را ندارند چون در حال حاضر فوتبال به ديگران تعلق دارد اما انتظار دارند پيشکسوتان را لااقل با دعوت و  اهداي يک کارت ورود به مسابقات ليگ برتر و رقابت‌هاي پيش رو فوتبال آسيا دريابند. آيا اين درخواست بزرگي است که متوليان فوتبال استان که از آن هم دريغ مي‌کنند.

خوزستان؛ قهرمان فريزبي بانوان کشور

رقابت هاي فريزبي ساحلي بانوان کشور با شرکت شش تيم برتر کشور از استان‌هاي گيلان، اصفهان، بوشهر، يزد، فارس و خوزستان به ميزباني هيات ورزش‌هاي همگاني خوزستان در شهرستان بندر امام به مدت دو روز برگزار و در پايان تيم خوش ترکيب بانوان خوزستان بعد از غلبه بر تيم بانوان اصفهان با نتيجه 9 بر 2 عنوان قهرماني مسابقات فريزبي بانوان کشور را بنام خود ثبت کرد  تيم اصفهان دوم و تيم بوشهر در ديدار رده‌بندي بعد از مغلوب کردن تيم بانوان گيلان سوم شد. همچنين تيم بانوان گيلان جام اخلاق اين پيکارها را به خود اختصاص داد.

بوي تغييرات در فضاي تيم فولاد

اين روزها فضاي دروني تيم فولاد از بخش مديريتي و سرپرستي تا کادرفني تيم متلاطم است و بوي تغييرات فضاي اداري باشگاه را پر کرده است گفته مي‌شود هيات مديره باشگاه فولاد که خط مشي مديريتي خود را از تهران دريافت مي‌کند قصد دارند تغييراتي صورت دهند و اين تغييرات بيشتر در اطراف مديرعامل و معاون وي است.

مربيان بيکار دنبال برند استقلال اهواز!

تيم استقلال اهواز همان تيمي که سال‌هاي نه چندان دور بعنوان شناسنامه فوتبال اهواز و پرتماشاگرترين تيم فوتبال خوزستان لقب داشت به دليل تغييرات مديريتي و رها شدن به امان ديگران به يک باره تبديل به تيمي از هم پاشيده شد ولي نام استقلال اهواز همچنان بعنوان يک برند غيرقابل انکار در فوتبال خوزستان و کشور باقي مانده است. اين تيم هم اکنون در ليگ دسته اول فوتبال کشور به همان دلايلي که گفته شد روزگار ناخوشي را سپري مي‌کند به طوري که در يک قدمي سقوط به ليگ دو فوتبال کشور قرار گرفته است. استقلال اهواز در طول رقابت‌هاي ليگ يکي شش نفر را به عنوان سرمربي به خدمت گرفت که هر کدام از اين مربيان فقط هدفشان ثبت نامشان در فهرست کادرفني تيم استقلال براي اينکه در آينده مدعي شوند روزي به عنوان سرمربي تيم استقلال اهواز بوده‌اند اما از لحاظ فني هيچ کمکي به اين تيم نکردند.

ارسال در: دوشنبه 18 بهمن ساعت 18:59 (1395/11/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن