90/ به مناسبت تولد رونالدو
شماره خبر : 137735
کريس رونالدو، ستاره پرتغالي رئال مادريد در حالي 33 ساله شد که ديگر افتخاري در سطح جهان نمانده که تصاحب نکرده باشد

 

 «همه چيز تمام» دنياي داخل و خارج از فوتبال

کريس رونالدو، ستاره پرتغالي رئال مادريد در حالي 33 ساله شد که ديگر افتخاري در سطح جهان نمانده که تصاحب نکرده باشد.

قهرمان اروپا و جهان و برنده توپ طلا و جايزه مرد سال جهان در سال 2016 بهترين روزهاي زندگي خود را پشت سر گذاشت و علاوه بر زمين، بيرون ميدان هم داستان‌هاي خاصي داشت. نگاهي به زندگي بيروني او به مناسبت سالروز تولدش خالي از لطف نيست.

 

شغل دوم

رونالدو اما شغل دومي ندارد وانگار بيش ازمسي، فوتبال را دوست دارد.خيلي ها اعتقاد دارند تلاشهاي فراوان او در تمرينات و در دسترس بودنش(آنچه البته مسي هم به حد کمال دارد) ديگرمجالي براي شغل دوم باقي نمي‌گذارد.

 

تحصيلات

مسي از سال پنجم ابتدايي ديگر به مدرسه نرفته و اگر هم درس خوانده به صورت متفرقه بوده است.رقيب ديرينه مسي حتي اوضاع بدتري دارد. اين پرتغالي تکنيکي هرگز به مدرسه رفتن علاقه مند نبوده و پيش از آنکه به طور جدي کار خود را در فوتبال شروع کند،درس و کتاب را بوسيده و کنار گذاشته است.دليل اصلي ترک تحصيل او اوضاع نابسامان خانوادگي گزارش شده.به همين دليل مورينيو در روزهاي اول نخستين دوره مربيگري اش درچلسي، اين بازيکن را شخصي بي فرهنگ وبي خانواده ناميده بود. البته در مورد ميزان سواد مرد برتر 2 سال اخير فوتبال دنيا، ترديدها و نظرات متفاوتي وجود دارد.رونالدو در خاطرات خود از تحصيل در دوران دبيرستان حرف زده و اين موضوع نشان مي‌دهد ستاره شماره 7 رئال مادريد در بدترين حالت يک ديپلم ردي است!عده اي هم مي‌گويند ميزان تحصيلات او از پايان دوره دبستان هم پايين تر است و اصولا فقط خواندن و نوشتن مي‌داند. ميزان تحصيلات، دقيقا پايين ترين نقطه مقايسه مسي و رونالدو و تنها بخشي است که آن ها سر ضعيف تر بودن با هم رقابت مي‌کنند!

 

درآمد سالانه

درحيطه ورزشي، کريس قراردادي امضا کرده که ميزان درآمدش از باشگاه تا سال 2018 را به سالي 23 ميليون دلار مي‌رساند.هرچند چهره و تيپ رونالدو بيش از مسي، قابليت جذب شرکت هاي بزرگ و حضور در تبليغات را دارد اما...

 

 تبليغات

ستاره بي چون وچراي دنياي فوتبال،سال گذشته 21 ميليون دلار از حضور در تبليغات مختلف درآمد داشته است. از طرفي قرارداد رونالدو با شرکت نايک هر سال، درآمدي 8 ميليون دلاري را براي او به ارمغان مي‌آورد.

 

هزينه آزادي

اگر باشگاهي بخواهد رونالدو را بخرد بايد يک ميليارد دلار به رئال مادريد بپردازد.

 

ماشين ها

اين فهرست، سياهه ماشين هاي رونالدواز ابتداي دوران حرفه اي اش است؛ بنتلي کانتيننتال، مرسدس بنز کلاس«سي» اسپورتس کوپه، پورشه 911 تو.اس، مازراتي گرن کابريو،بنتلي جي تي اسپيد، پورشه کاين توربو، آئودي آر 8، فراري  599 «جي بي تي» (او با اين ماشين، سال 2009 تصادف نسبتا وحشتناکي را تجربه کرد و 5 ماه با همان وضعيت، موفق به فروش خودروي سانحه ديده شد!)، مرسدس بنز 220 کلاس«سي»، آئودي «آر اس 6»، آئودي «کيو 7»، بوگاتي ويرون، بي.ام.و«ام6»، پورشه کاين،آ.ئو..دي«آر اس 6»  (اولين ماشين دوران رئالي شدن کريس)، لامبورگيني اونتادور ( بعد از ورود به خاک اسپانيا توقيف شد!)،فراري 599«جي تي او» و مدل جديد فراري از سري ال فراري! او در حال حاضر 14 خودرو دارد و بين تمام فوتباليست هاي جهان به عنوان  بزرگ ترين علاقه مند به خودروهاي شخصي گرانقيمت تلقي مي‌شود.لامبورگيني جديد بازيکن سابق اسپورتينگ‌ليسبون و منچستر‌يونايتد، 300 هزار دلار ارزش دارد.

 

روابط عاطفي

گريه هاي «ايرنا شک» نامزد سابق رونالدو گويا بند نمي آيد! اين مدل صاحبنام روسي، اخيرا در اولين روزهاي جدايي از رونالدو ادعا کرده کريس يک پسر بچه است، نه مرد کامل و او درانتخاب رونالدو به عنوان شريک زندگي اشتباه کرده است. به هرحال رونالدو که در 20 سالگي پدرش را به دليل مصرف بيش از حد الکل از دست داد، وقتي چند سال پيش به  اتهام مصرف مشروبات الکلي مواجه شد از «ديلي ميل» شکايت کرد. او به خاطر سابقه تجاوز به يک خانم، 17 ژوئن 201 صاحب پسري به نام «کريستيانينو » شد. البته اين تولد هم حرف و حديث هاي زيادي در پي داشت و رونالدو هم هيچ گاه به طور کامل به شايعات خاتمه نداد. کريس  به دليل آنچه دخالت مادرش ناميده شده، درست درآستانه مراسم انتخاب بهترين هاي سال 2014 فوتبال دنيا از ايرنا شيک جدا شد.شايعاتي، رونالدو را علاقه‌مند به ازدواج با مجري و گزارشگر اسپانيايي به نام «لوسيا ويلالون» معرفي کرده؛ هر چند در صحت و سقم قضيه ترديدهايي وجود دارد.در حالي که رونالدو پيش از اين با يک مدل به نام «آليس گودوين» و«جما لوئيزاتکنيسون» بازيگر انگليسي هم نامزد بود، مسي پيش از آنتولا، مدت کوتاهي با شخصي به نام «ماکارنا راموس» قرار ازدواج داشت اما از وقتي سال 2009 در کارناوالي پس از دربي کاتالونيا با آنتولا آشنا شد، ديگر به عقب نگاه نکرد.


 

ارسال در: دوشنبه 18 بهمن ساعت 18:20 (1395/11/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن