7 مصاحبه جالب
شماره خبر : 137731

 

بايد به اندازه کافي مرد باشم

379- يورگن کلوپ :‌يکي از بزرگترين قوانين فوتبال اين است که شما بايد از سانتر کردن اجتناب کنيد

380- يورگن کلينزمن : ما مربيان نياز داريم ياد بگيريم چگونه با اين مسئله کنار  بياييم و اين که من چگونه مي‌توانم به اوضاع هر بازيکن به بهترين نحو رسيدگي کنم. با صحبت کردن يا با آناليز ويديوئي و با کدام لحن حرف زدن ؟‌ براي رسيدن به اين هدف بايد خودمان نيز مربي داشته باشيم .  من خودم مربي روانشناسي ورزش دارم که به من تعليم مي‌دهد.

381- تيم هووارد :‌مهم‌ترين چيز در زندگي من حضرت مسيح است . براي من او مهمتر از بردن يا باختن است يا اين که بازي کنم و نکنم. هر چيز ديگري به غير از مسيح براي من حکم جايزه و انعام را دارد.

382- جوهارت :‌هر زماني که سرمربي تيم تصميمي بگيرد چه به نفع من باشد چه به ضرر من بايد اين قدر مرد باشم که تصميماتش را بپذيرم .

383- ليليان تورام :‌وقتي به بارسلونا آمدم از رختکن بارسلونا خوشم آمد و جو آن را دوست داشتم و در آن  آدم هاي نرمال و طبيعي ديدم آدم‌هايي  مثل والدس ، پويول و اينيستا ! آنها فکر نمي‌کردند به خاطر اين که فوتباليست هاي مشهوري هستند مرکز زمين هستند!

384- مارسل دسايلي : فوتبال به مردم آفريقا اميد مي‌دهد،  يک انگيزه واقعي براي زندگي کردن.

385 امانوئل پتي :‌ يک تيم فوتبال مثل يک شرکت مي‌ماند . همه افرادي که در يک شرکت کار مي‌کنند قرار نيست عاشق هم باشند اما بايد حرفه اي باشندو تفکر حرفه اي داشته باشند.

 

 

ارسال در: دوشنبه 18 بهمن ساعت 18:06 (1395/11/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن