90/ تهديد منشوري براي تمديد قرارداد با لژيونرها
شماره خبر : 137710
فوتباليست هاي ايراني خيلي خوب هستند اصلاً تاکتيکي و حرفه اي و همه چيز تمامند تا آنجا که وقتي وارد تيمي مي‌شوند مسئولينش همه کار مي‌کنند تا بتوانند اين بازيکنان را بيشتر در اختيار داشته باشند

تهديد منشوري براي تمديد قرارداد با لژيونرها

اخاذي ميلياردي خانم ساکن دوبي از ملي‌پوشان

فوتباليست هاي ايراني خيلي خوب هستند اصلاً تاکتيکي و حرفه اي و همه چيز تمامند تا آنجا که وقتي وارد تيمي مي‌شوند مسئولينش همه کار مي‌کنند تا بتوانند اين بازيکنان را بيشتر در اختيار داشته باشند و از طريق آنها به مدارج و قله‌هاي موفقيت بالايي برسند. البته اين ها شايعه است . بارها  و بارها به گوش رسيده و حکايت از اين دارد در ميان کشورهاي خارجي ! روس ها بيش از سايرين براي در اختيار داشتن بازيکنان خوب حاضرند دست به هر کاري بزنند.

ترفند آنها هم به اين شکل است که قرارداد مشکوکي با بازيکنان مي‌بندند و سپس براي در اختيار داشتن مادام‌العمر آنها دست به کارهاي پليسي مي‌زنند. بازيکنان را سايه به سايه تعقيب مي‌کنند تا هر گاه دست از پا خطا کردند با گرفتن عکس و فيلم آن را ثبت کنند و با مدارک به دست آمده بازيکنان را تحت فشار قرار دهند.

حالا اين ها چه شايعه باشند و چه نباشند بايد بازيکنان حواس خود را حسابي جمع کنند.  به قول معروف تا نباشد چيزکي مردم نگويند چيزها!

پيشرفت علم و تکنولوژي دنياي ارتباطات را آن قدر وسعت بخشيده که به قول مارشال مک لوهان شده ايم دهکده جهاني و آب بخوريم آن سوي دنيا سريع متوجه مي‌شوند.

پس بايد اين شايعه ها را هم به عنوان هشدار جدي گرفت . خصوصا براي بازيکنان شاغل در ليگ هاي اروپايي و علي الخصوص سردار آزمون و سعيد عزت‌اللهي که در ليگ‌‌برتر روسيه بازي مي‌‌کنند و گويا اين زنگ خطرها به گوش سعيد عزت‌اللهي ملي‌‌‌پوش فوتبال ايران رسيده که يکي از دلايل جدا شدنش از ليگ‌‌برتر روسيه را همين مسئله عنوان کرده و گفته «مدام احساس مي‌کنم کسي مثل سايه دنبالم است. من قبل از اين که به ليگ روسيه بيايم با خيلي از دوستانم مشورت کردم. آنها توصيه‌هاي لازم را به من کردند. خيلي ها مي‌‌گفتند که در روسيه بايد حسابي حواست جمع باشد چون آنها مشکل ساز مي‌شوند و براي در اختيار داشتن بازيکن دست به هر کاري مي‌زنند. دوست ندارم در اينجا برايم مشکلي ايجاد شود. »

سردار آزمون هم زماني که مي‌‌خواست به روسيه برود با چنين توصيه هايي رو به رو شد و در اين باره مي‌گويد : «خطر همه بازيکناني که در ليگ هاي اروپايي بازي مي‌کنند را تهديد مي‌کند و ممکن است گاهي در دام هايي گرفتار شوند که خودشان هم فکرش را نمي‌کنند.»

حالا شايد شما با خودتان بگوييد اگر بازيکنان فقط به فوتبال بپردازندو جوگير نشوند اتفاقي نمي افتد اما مسئله اين است که حاشيه تنها خطا کردن نيست. تلفن هاي همراه و اينترنت باعث شده عکس ها و ويدئوهايي ضبط شود که بازيکنان حتي روحشان هم از ضبط آنها خبر نداردو شايد گوشه اي از اتفاقي باشد که هيچ هم حاشيه نيست اما مي‌توانند حاشيه سازش کنند.

البته اين مسائل خاص کشورهاي اروپايي نيست و در ايران خودمان هم به نوعي از اين دست اتفاق ها مي‌افتد. همين چند وقت پيش بود که خبر رسيد يک زن از بازيکنان فوتبال اخاذي مي‌‌کند و پس از تشکيل پرونده و شکايت هاي متعدد مشخص شد اين خانم ساکن دبي هستند و به بهانه‌هاي مختلف با بعضي از فوتباليست ها رابطه برقرار  و با استفاده از فيلم ها و عکس هايي که تهيه کرده اقدام به سوءاستفاده از آنها مي‌کند.

جالب اينجاست که خيلي از بازيکنان هم در دام اين خانم افتاده اند و جالب تر هم اينجاست که باج هاي زيادي را هم به ايشان پرداخت کرده اند و مژده هم اين است که بعد از طرح شکايت هاي متعدد و به جريان افتادن پرونده،  فوتباليست جديدي در دام اين کلاهبردار حرفه اي گرفتار نشده است!

اين اتفاقات فوتبال  و فوتسال هم ندارد و اين دست اخاذي از بازيکنان در فوتسال هم اتفاق افتاده و بعد از اين که شکايت به مراجع قضايي بالاتر کشيده شد خبر جديدي در دسترس نيست.

ارسال در: دوشنبه 18 بهمن ساعت 17:13 (1395/11/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن