پشت پرده استعفاي کي روش
شماره خبر : 137700
پاي يک ميليون دلار در ميان است

پشت پرده استعفاي کي روش

پاي يک ميليون دلار در ميان است

در حالي که فدراسيون فوتبال ايران در حال حل و فصل اختلافش با کارلوس کي‌روش و متقاعد کردن اين مربي پرتغالي براي ماندن در پست سرمربيگري تيم ملي کشورمان و انصراف دادن از استعفايش است، سايت الجزايري «competition.dz» براساس اطلاعاتي که به دست آورده، مدعي شد که محمد رائورائوا، رئيس فدراسيون فوتبال الجزاير با کارلوس کي‌روش براي سرمربيگري تيم ملي فوتبال الجزاير به توافق رسيده بود، مربي که در تاريخ 7 ژانويه (18 دي) درخواست استعفاي خود را به فدراسيون فوتبال ايران داده است.

بر اساس اين گزارش، رئيس فدراسيون فوتبال الجزاير در نظر داشته تا سرمربي کنوني تيم ملي فوتبال کشورمان را جانشين کريستين گورکف فرانسوي کند.

اين سايت الجزايري خبر داد، لازم است بدانيد که کي‌روش و رائورائوا در ماه آوريل 2016 (فروردين - ارديبهشت 95) بر سر تمامي مسائل با يکديگر به توافق رسيده بودند، اما وقتي اخيراً اين سرمربي پرتغالي درخواست استعفا و فسخ قراردادش را به فدراسيون فوتبال ايران مي‌دهد، مسئولان ايران اعلام مي‌کنند تنها در صورتي موافق اين استعفا خواهند بود که اين مربي 63 ساله حاضر به پرداخت رقم يک ميليون دلاري فسخ قراردادش که در مفاد آن وجود دارد، شود.

در ادامه اين گزارش آمده است: در نتيجه کي‌روش مجبور مي‌شود تا پيشنهاد رائورائوا براي قبول سرمربيگري تيم ملي الجزاير را رد کند، آن هم در شرايطي که اين دو بر سر تمامي موارد با يکديگر به توافق رسيده بودند و تنها يک امضا باقي مانده بود.

رئيس فدراسيون فوتبال الجزاير قرار است در تاريخ 11 فوريه (23 بهمن) سرمربي جديد تيم ملي اين کشور را معرفي کند. گفته مي‌شود عبدالکريم صرار، مدافع پيشين تيم ملي الجزاير يکي از گزينه‌هايي است که شانس بالايي براي نشستن روي نيمکت سرمربيگري الجزاير دارد.

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن