90/ آقاي خداداد عزيزي! اتهام شما تهديد به بيرون کشيدن تيم‌تان است
شماره خبر : 137622
اذعان داشتن به وجود اشتباهات فراوان در قضاوت‌هاي داوران فوتبال نبايد منجر به اين شود که مربيان و مديران و حتي بازيکنان به خودشان اجازه بدهند رفتارهاي نامتعارف از خود نشان دهند.

دادگاه 90

اين شماره: خداداد عزيزي

 

نام: خداداد

نام‌خانوادگي: عزيزي

شغل: مربي فوتبال

شهرت: حماسه‌ساز ملبورن

اذعان داشتن به وجود اشتباهات فراوان در قضاوت‌هاي داوران فوتبال نبايد منجر به اين شود که مربيان و مديران و حتي بازيکنان به خودشان اجازه بدهند رفتارهاي نامتعارف از خود نشان دهند. اما متاسفانه مي‌بينيم و مي‌شنويم مربياني که تيم‌هايشان به هر دليلي شکست مي‌خورند در تلاشند تا گناه اين شکست را گردن داوران و حتي ديگر عوامل اجرايي مسابقه بيندازند. در اين ميان تيم سياه‌جامگان مشهد با سرمربيگري خداداد عزيزي با اين که در اهواز برابر فولاد شکست نخورد اما اين مربي تساوي صفر صفر را هم برنتابيد و هنگامي که داور بر  عليه سياه‌جامگان اعلام پنالتي کرد او هم به بازيکنانش دستور ترک زمين را داد! هر چند که داور نظر خود را برگرداند اما اين موضوع هم نمي‌تواند اشتباه بزرگ خداداد را لاپوشاني کند. البته سرمربي سياه‌جامگان بعد از مسابقه در مصاحبه مطبوعاتي هم با صراحت اعلام کرد در هر بازي حق‌مان را بخورند تيم را بيرون مي‌کشم!

آقاي خداداد عزيزي، اتهام شما تهديد به بيرون کشيدن تيم‌تان در مواقعي است که احساس کنيد حق‌تان ضايع شده است و اين يک اقدام غيرحرفه‌اي است. به همين دليل شما را به دادگاه 90 احضار مي‌کنيم تا در خصوص اين حرف تحريک‌کننده توضيحات لازم را بيان کنيد. بي‌شک حرف شما به عنوان يک پيشکسوت و چهره محبوب تاثيري منفي در اذهان عمومي خواهد گذاشت و حتي منجر به اين خواهد شد تا فضاي فوتبال متشنج شود.

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن