اعتراف آقاي مثلاً ستاره !
شماره خبر : 137472
قديمي ها ‌مي‌گفتند اگر مي‌خواهي کسي را خوب بشناسي بايد با او سفر کني يا شراکت کني که البته واقعاً راست مي‌گفتند چون در سفر و شراکت خيلي‌ها ‌چهره واقعي خود را نشان داده‌اند

اعتراف آقاي مثلاً ستاره !

رحمتي را مات کردم، حالا اون کجاست ما کجا؟‌

قديمي ها ‌مي‌گفتند اگر مي‌خواهي  کسي را خوب بشناسي بايد با او سفر کني يا شراکت کني که البته واقعاً راست مي‌گفتند چون در سفر و شراکت خيلي‌ها ‌چهره واقعي خود را نشان داده‌اند و تو تازه فهميده‌اي که اين آدم با آن چيزي که فکرش را مي‌کردي زمين تا آسمان تفاوت داشت.

در فوتبال ما هم از اين دسته آدم ها زيادند. آدم هايي که رسانه‌ها برايشان چهره‌اي معصوم و دوست داشتني ترسيم  کرده‌اند اما چهره واقعي آنها خيلي زشت‌تر از تصور  است و بالعکس آدم هايي  که به معناي واقعي انسانند اما جامعه ما هيچ تصور و شناختي از آنها ندارد.

داستان آقاي مثلاً ستاره سابق فوتبال ما هم دقيقاً همين گونه است. مثلاً ستاره‌اي که خود خواهي اش خيلي‌ها را نابود کرده است،‌ از جمله مهدي رحمتي دروازه‌بان استقلال را که در عين شايستگي از تيم‌ملي باز ماند.

راوي مي‌گويد با گوش هاي خودم شنيدم که وقتي حرف از مهدي رحمتي شد آقاي مثلاً ستاره سابق تيم‌ملي ناخواسته اعتراف به کاري کرد که همه تصور مي‌کردند دست‌هاي پشت پرده‌اي در کار باشد اما سر نخ و دليل محکمي براي اثبات اين تصور خود نداشتند و با خود مي‌گفتند شايد   اين تئوري  فقط در حد يک  ظن  و گمان باشد. اين اعتراف نه از روي صدق و راستي که نشان دهنده ميزان کينه و ديگر صفات روحي و اخلاقي اين آقاي مثلاً ستاره سابق است.

راوي مي‌گويد وقتي حرف از مهدي رحمتي به ميان آمد،  با خشم و نفرتي وصف ناشدني گفت :‌اين آقا در تيم ... آن بلا را سر من آورد ، من هم در تيم‌ملي نسخه‌اش را پيچيدم ! حالا اون کجاست ما کجاييم ! و بعد هم   قهقهه‌اي از خشم و کينه و خوشحالي !

داستان مثلاً ستاره اي که نسخه خيلي ها از جمله پيام صادقيان را هم پيچيده بدين جا ختم نمي‌شود و اگر بخواهيم آن ها را بازگو کنيم به اندازه کتاب خاطرات سرآلکس فرگوسن پر است از داستان‌هاي آنچناني ...

 

 

ارسال در: جمعه 8 بهمن ساعت 08:08 (1395/11/8)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن