90/ مازندراني ها نساجي را مي‌خواهند يا نمي‌خواهند؟!
شماره خبر : 135928
يکي از عجيب‌ترين تيم‌هاي ايراني نساجي مازندران است که با اين که يکي از پرطرفدارترين تيم‌هاي دسته اولي محسوب مي‌شود ولي اصلا توجه‌اي به آن ندارند و هر سال با مشکلات دست و پنجه نرم مي‌کند و نمي‌تواند سر و سامان بگيرد.

پرهام رفت عباسي آمد

 

يکي از عجيب‌ترين تيم‌هاي ايراني نساجي مازندران است که با اين که يکي از پرطرفدارترين تيم‌هاي دسته اولي محسوب مي‌شود ولي اصلا توجه‌اي به آن ندارند و هر سال با مشکلات دست و پنجه نرم مي‌کند و نمي‌تواند سر و سامان بگيرد.

مهدي پرهام چند سالي دست و پا شکسته مالک اين تيم بود و تا حدودي هم از جيبش هزينه کرد ولي آن طور که خودش  گفته است مسئولان استان با او همکاري لازم را نکردند تا مجبور شود امتياز تيم را رايگان واگذار کند. قديمي ترين تيم استان مازندران و يکي از تيم‌هاي ريشه‌دار کشور به راحتي تمام‌تر دست به دست مي‌شود و مشخص نيست چرا کسي به آن توجه نمي‌کند تا نبات پيدا کند!

 

چرا پرهام از نساجي رفت؟

مهدي پرهام با سال‌ها هزينه کردن از تيمداري خسته شد و جالب اينجاست امتياز را هم رايگان به شخصي به نام وحيد عباسي واگذار کرد تا از اين پس او مالک نساجي شود. اين که مالک جديد تا کي و کجا بتواند به کارش ادامه دهد آينده مشخص مي‌کند، آينده‌اي که براي مهدي پرهام آخر و عاقبت نداشت و کنار رفت. خيلي‌ها دليل اصلي کنار رفتن مهدي پرهام از نساجي را واگذار نشدن زمين ماهفورجک مي‌دانند و اگر اين زمين به نام او واگذار مي‌شد شايد به باشگاه داري ادامه مي‌داد و از کارش دلسرد نمي‌شد. اين که چرا زمين به نام پرهام واگذار نشد مشخص نيست! زميني که قرار بود در آن استاديوم اختصاصي ساخته شود و نساجي هم بازي‌هايش را در آن انجام دهد. نساجي نياز به يک استاديوم بهتر از شهيد وطني قائمشهر دارد و اگر اين تيم يک روزي ليگ برتري شود قطعا ورزشگاه وطني جوابگوي هواداران نساجي نمي‌شود و مشکلات درست خواهد شد. به هر حال اين اتفاق رخ نداد و از اين پس مالک جديد روي کار خواهد آمد.

 

مازندران نياز به همدلي دارد

اگر همين تيم فعلي نساجي کمي حمايت شود و دست محمود فکري را بگيرند شانس ليگ برتري شدن را دارد. گرچه تيم‌هاي پرهزينه در ليگ يک کم نيستند ولي حسن بزرگ تيم قائمشهري هوادارانش هستند که آرزوي هر تيمي است که يار دوازدهمي مثل نساجي داشته باشند. الان تيمي مثل اکسين البرز بدون هوادار کلي هزينه کرده و تنها چهار امتياز بالاتر از نساجي دارد که اگر همين هزينه‌ها براي اين تيم مي‌کردند شايد صدرنشين مي‌شد. يک مقداري اختلافات مديريتي در قائمشهر و مازندران زياد است که اجازه نمي‌دهد فوتبال پرهوادار اين شهر جان بگيرد وگرنه حق مردم خوب استان فوتبال‌خيز مازندران داشتن يک و حتي دو تيم ليگ برتري است.

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن