90man/ دبي ميزبان يکي از مسابقات استقلال و پرسپوليس
شماره خبر : 135532
در بازي شنبه شب بارسلونا – والنسيا هواداران تيم ميزبان يعني والنسيا بعد از به ثمر رسيدن گل سوم بارسا توسط مسي از لج‌شان بطري‌هاي آب به سوي بازيکنان حاضر در جشن بعد از گل پرتاب کردند که يکي از آنها به نيمار خورد.

دبي ميزبان يکي از مسابقات استقلال و پرسپوليس

در بازي شنبه شب بارسلونا والنسيا هواداران تيم ميزبان يعني والنسيا بعد از به ثمر رسيدن گل سوم بارسا توسط مسي از لج‌شان بطري‌هاي آب به سوي بازيکنان حاضر در جشن بعد از گل پرتاب کردند که يکي از آنها به نيمار خورد. چند شب پيش نيز در جريان بازي پرسپوليس - استقلال خوزستان در اهواز تماشاگران به سمت زمين و زمان و داور سنگ پرتاب کردند. در همين راستا نظر شما را به سه نکته زير جلب مي‌کنم:

1- در اروپا معمولا تماشاگران وقتي از کوره در بروند آخر آخرش اشيايي نظير بطري آب، توپ بدمينتون، دندان مصنوعي و کله خوک پرتاب مي‌کنند که در آنجا کله خوک حکم همان کله‌پاچه خودمان را دارد و تازه اشتهاي بازيکنان را تحريک  هم مي‌کند. حتي يک بار در سال 2006 هواداران آتلتيکو مادريد در جريان بازي با سويا يک بطري پر از اون زهرماري‌ها يا به قول اون کافرهاي نجس‌خور ويسکي به داخل زمين پرتاب کردند که دروازه‌بان سويا آن را از روي زمين برداشت و گفت خيلي هم خوب! بعد با همين يک بطري زهرماري شب دست به قول ما نامزد و به قول اونا دوست دخترش را هم گرفت و به همراه خانواده کنار رودخانه جاجرودشون به سلامتي هم زدند و موزيک لايت ده‌لو خوشگله اثر خوليو قادريف را گوش دادند و کلي هم بهشان خوش گذشت و يک شب خاطره برانگيز هم برايشان رقم خورد اما اينجا هواداران جوري با تکه‌هاي بزرگ سنگ به اندازه توپ فوتبال مي‌زنندت که صداي رفيق سباستين رو بدي و با لباس‌هاي قرمز روانه منزل بشوي! يعني الان بعضي از استاديوم‌هاي ما اينقدر که ناامن هستند محصولات مطمئن سايپا و ايران خودرو و ايرلاين‌هاي مادر قياس با آنها در زمينه امنيت چيزي تو مايه‌هاي آمريکن ايرلاين هستند!

2- خود شهر اهواز يک شهر صاف و هموار و جلگه‌اي است که هسته اصلي زمين آن را خاک رس تشکيل مي‌دهد و 8-7 ماه سال هم ميزبان گرد و غبار کشورهاي دوست و همسايه است. من نمي‌دانم تماشاگران اين همه سنگ را از کجا به استاديوم مي‌آورند به طوري که با آن همه سنگ مي‌توان يک کوه در حد الوند يا سبلان درست کرد! قابل توجه کشور دوست و همسايه برادر امارات که دوست دارد در کشورش کوه داشته باشد اما ندارد و مي‌خواهد مصنوعي‌اش را درست کند و براي درست کردن کوه مصنوعي سنگ هم ندارد. در همين راستا پيشنهاد مي‌کنيم يکي از مسابقات پرسپوليس يا استقلال با يکي از تيم‌هاي سنگ‌انداز شهرستاني در دبي برگزار گردد تا مصالح مورد نياز کوه مورد دلخواه همسايه شيخ‌نشين‌ ما با کمترين هزينه و زحمت فراهم گردد.

3- والنسيا خيلي زود مسئوليت رفتار اشتباه تماشاگرانش را برعهده گرفت و عذرخواهي کرد اما شما هر وقت عذرخواهي يک باشگاه ايراني از رفتار زشت‌ تماشا‌گران يا بازيکنانش را ديديد مي‌توانيد اون يارانه يک ميليون توماني که احمدي‌نژاد قرار بود به ازاي تولد هر نوزاد به شما بدهد را هم ببينيد.

پي نوشت 1: ما به حرف رئيس‌جمهور سابق، مردمي، متدين، معجزه هزاره سوم و... گوش داديم و با اون يک ميليون تومان پس‌انداز کرديم و همون طور شد که ايشون گفت؛ يعني باهاش يک خانه خريديم.

پي نوشت2: هر کسي فکر مي‌کند پي نوشت يک دروغ است خار و خاشاک است.

پي نوشت 3: خوشم مي‌آيد الان هر چيزي در مورد مرد موضوع پي نوشت 1 بنويسي هيچ‌کس صدايش در نمي‌آيد در حالي که 5 سال پيش اگر اين کار را مي‌کردي تو هزار تا سايت و روزنامه انواع و اقسام فحش‌ها را بهت مي‌دادن! خوشم مي‌آيد همه در شناسايي جهت باد حرفه‌اي و کاملا تخصصي عمل مي‌کنند و هر طرف که باد خزان بوزد پرچم آنها نيز به همان طرف غش مي‌کند!

 

ارسال در: دوشنبه 3 آبان ساعت 21:36 (1395/8/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن