90/ «آچمز» کرار به شيوه استقلالي‌ها
شماره خبر : 126773
پيرامون مشکلات اخير کرار با باشگاه استقلال ديروز خبر جالبي شنيديم که در نوع خودش جالب توجه بود.

«آچمز» کرار به شيوه استقلالي‌ها
هم حکم اخلاق زير سئوال رفت هم جواب سر بالا شنيديم!
پيرامون مشکلات اخير کرار با باشگاه استقلال ديروز خبر جالبي شنيديم که در نوع خودش جالب توجه بود.
يکي از مسئولان باشگاه استقلال مدعي شد آبي‌ها براي اين که از سوي فيفا به پرداخت غرامت احتمالي ناشي از فسخ قرارداد متهم نشوند، امکان قطع همکاري به شيوه‌هاي مختلف را مورد ارزيابي قرار داده و پرس و جو کرده‌اند تا بهترين و کم‌هزينه‌ترين راه براي حل اين معضل پيدا شود و باشگاه استقلال بتواند از کم‌دردسرترين راه به راهکاري برسد که اصلا امکان درخواست غرامت از کرار گرفته شود يا دست‌کم راه اين درخواست از سوي مقامات مرتبط به بن‌بست قانوني برسد.

استعلام از همه مراجع مرتبط
در اين باره همين قدر بدانيد که کميته انضباطي فيفا و کميته تعيين وضعيت بازيکنان و حتي کميته اخلاق اين مجموعه مورد خطاب باشگاه استقلال قرار گرفته‌اند و مسئولان مرتبط با اين قضيه در مجموعه آبي‌ها حسابي به تکاپو افتاده‌اند تا در اين مورد به يک راه‌حل قابل‌توجه برسند.
ظاهرا در مکاتبات ياد شده ضمن اشاره به مشکلات اخلاقي عديده اين بازيکن در تعامل با باشگاه و بي‌انضباطي‌هاي مکرر وي در خصوص ورود و خروج بازيکنان امکان قطع همکاري به حکم کميته‌هاي ياد شده را پرس‌وجو کرده‌اند تا بدانند اين امکان وجود دارد که با عدم احراز شرايط قطع همکاري يک طرفه توافق با اين بازيکن فسخ شود و باشگاه استقلال مجبور نباشد به وي غرامت بدهد.

جواب سر بالاي فيفا!
در اين باره شنيديم متن ارسالي به باشگاه استقلال که از دبيرخانه فيفا براي اين مجموعه ارسال شده نشان مي‌دهد فيفا هم مايل نيست در اين دعوي مطالباتي ورود کند و هر بار از باشگاه استقلال مي‌خواهد که پيرامون اين مباحث با کميته انضباطي فدراسيون فوتبال ايران تعامل داشته باشد و هر رأيي که اين کميته صادر کرد را بپذيرند و در صورتي که يکي از طرفين اين دعوي به رأي صادره اعتراض داشت فيفا به اين اعتراض رسيدگي خواهد کرد تا از طريق مراجع قضايي زيرنظر اين مجموعه برايش حکم صادر کنند.
يک مقام آگاه در باشگاه استقلال مدعي شد از آنجايي که فوتبال ايران در تشکيلات فيفا نفوذ ندارد در اصطلاح چوب اين قضيه در گوش اين باشگاه هم خورده و فيفا به جاي اين که حداقل در حرف هم که شده از آبي‌ها جانبداري کند از انجام اين کار خودداري مي‌کند تا منفعتي که از کنار شکايات معمول نصيب اين تشکيلات مي‌شود از بين نرود.

حکم کميته اخلاق زير سئوال رفت
اما در اين ميان حکم صادره از سوي کميته اخلاق در خصوص اظهارات اين بازيکن پيرامون رئيس فدراسيون فوتبال و فوتبال ايران زير سئوال رفت و فيفا ضمن اشاره به نکاتي که در صلاحيت رسيدگي در کميته اخلاق‌هاي زير مجموعه قراردادند مدعي شد اين مسئله هيچ ارتباطي به فساد در فوتبال ندارد و کميته اخلاق نبايد در اين حيطه دخل و تصرف کرده و رأي صادر مي‌کرد.
راستش انتظار داشتيم موارد مطرح شده از سوي آيين‌نامه اخلاقي فيفا با آيين‌نامه اصلي اين مجموعه قدري تفاوت داشته باشد اما دخل و تصرف...!

«آچمز» کرار به شيوه استقلالي‌ها
به هر حال تمامي اقداماتي که برشمرديم خلاصه اتفاقاتي بود که باشگاه استقلال انديشيده تا جاسم کرار بداخلاق را به شيوه خودش آچمز کند و مقابل عمل انجام شده قرار بگيرد تا اصلا به فکر شکايت و گرفتن غرامت نيفتد. غرامتي که معلوم نيست چه کسي به عنوان يکي از بندها در قرارداد کرار گنجانده و از هر مقام مسئولي که مي‌پرسيد مدعي مي‌شود اين بند به سفارش نفر بعدي در قرارداد کرار وارد شده و خودش اصلا در اين اتفاق تقصيري نداشته است.

براتي کارشناس حقوقي و امور بين‌الملل: صدور رأي فيفا دو شرط اوليه دارد
احمدرضا براتي کارشناس حقوقي و امور بين‌الملل فوتبال در خصوص ارائه چنين مستنداتي به فيفا گفت: موارد طرح شده در اين خصوص بايد دو شرط اوليه داشته باشد تا فيفا در اين موضوعات ورود کند اما نه رقابت‌هاي ليگ برتر زيرنظر ايران است و نه دستوري از سوي مراجع قضايي استيناف و کميته تعيين وضعيت بازيکنان صادر شده که قابليت رسيدگي از سوي فيفا را داشته باشد لذا از حالا مي‌توان پيش‌بيني کرد اگر فعاليتي هم در اين خصوص از سوي باشگاه استقلال انجام شده چه فرجامي دارد و در نهايت چه اتفاقي رخ خواهد داد.
 

wives that cheat tracyawheeler.com men and women
how to tell if wife has cheated blog.123landlord.com how to cheat on husband
my wife cheated on me now what My wife cheated on me unfaithful spouse
pharmacy direct coupon read pharmacy coupons for new prescriptions
metronidazole 400mg betamethasone 0.12% synthroid bottle
cephalexin 500mg cipro 250mg renova tube
ارسال در: جمعه 6 آذر ساعت 15:21 (1394/9/6)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن