90man/ عصبانيت کرار از کارگر ساده فضاي مجازي!
شماره خبر : 126772
استاد بهرام افشارزاده بعد از آن همه رجزخواني براي جاسم کرار در جديدترين مصاحبه خود گفت دليل عام رفتارهاي بد کرار اين است؛

عصبانيت کرار از کارگر ساده فضاي مجازي!
استاد بهرام افشارزاده بعد از آن همه رجزخواني براي جاسم کرار در جديدترين مصاحبه خود گفت دليل عام رفتارهاي بد کرار اين است؛ مي‌گويد چرا در فضاهاي مجازي اين همه به خانواده من توهين مي‌شود! يعني راستش را بخواهيد اگر بخواهيم از اون طرف قضيه به رفتارهاي جاسم کرار نگاه کنيم بايد يک جورهايي حق را به او داد چرا که واقعا چه معنا دارد که ترکيه در حمايت از داعش هواپيماي روسيه را ساقط کند يا کريم بنزما در ال‌کلاسيکو بلافاصله بعد از پخش سرود ملي فرانسه روي زمين تف کند؟ شما اگر جاي کرار بوديد با اين وضعيت مرتب سر تمرين مي‌آمديد و غيبت غيرموجه نمي‌کرديد يا يهويي و يکدفعه غيب نمي‌شديد؟ آقا تا کجا يک طرفه رفتن (پيش قاضي نه منظورم خيابان يک‌طرفه بود) اگر شما جاي جاسم کرار بوديد بعد از اين همه ظلم و ستم در دنيا نمي‌گفتيد استقلال مسخره است؟ به جاي تمرين به شکار اورانگوتان نمي‌رفتيد يا نمي‌گفتيد من قهرمان آسيا شده‌ام استقلال چي؟ آقاي کي‌روش! دست بردار! خجالت بکش! من از دولت قبل با اين که مي‌توانستم يک عالمه رانت بگيرم اما چون مردمم را دوست دارم به جز رانت مربيگري... (بوق که اونم فقط 800-700 ميليون تومان برام داشت) چيز ديگري نصيبم نشد و به ساده‌‌زيستي و مردم‌دوستي مردمم ادامه دادم! (آخ ببخشيد اين قسمت‌آخر مصاحبه يه نفر ديگه بود و ربطي به اين مورد جاسم کرار نداشت) بله داشتم مي‌گفتم آهاي طرفداران پرسپوليس! بوخوم! مونشن گلادباخ! شما به چه حقي به خانواده‌هاي بازيکنان تيم هافنهايم در فضاي مجازي توهين مي‌کنيد؟ خب معلومه که اونها هم از عصبانيت تفنگشون را برداشته و عازم شکار آهو شده يا براي سرکشي به هتل‌شان در شهر دينامو درسدن تمرين و محل اردو را بدون اجازه ترک و به آنجا مي‌روند! آهاي آدم‌هاي مجازي! خجالت بکشيد! شما توقع داريد يک کارگر ساده تعداد بسيار زيادي دختر را اغفال کند و عکس‌هاي آنها را در فضاي مجازي پخش کند آن وقت جاسم کرار شادان و خوشحال سر تمرين بيايد، سوت بزند، بخندد و گل بزند و گل‌هايش را به هواداران تقديم کند؟ پس تعصب شما به پيراهن باشگاه کجا رفته است؟
يادش بخير قديم‌ها ماه رمضون قبل از افطار يک ساعت توصف زولبيا مي‌ايستاديم اما حالا چي؟ (دوستان اشاره مي‌کنند اين مورد آخر هم ربطي به موضوع کرار ندارد)، چرا وقتي خود دولت اين همه به گران کردن و گران نگه داشتن دلار علاقه دارد کرار نبايد به شکار بزمچه و اورانگوتان علاقه نشان بدهد؟ يک بام و دو هوا تا کجا؟ شما توهين نکنيد، کرار هم به موقع سر تمرين حاضر مي‌شود، گل مي‌زند، استقلال را مسخره نمي‌کند، استقلال را قهرمان آسيا مي‌کند، مرتب مي‌شود، منظم مي‌شود، هر روز يک بامبول براي باشگاهش درست نمي‌کند. شما چرا الکي زير جوک‌هاي بي‌مزه يک مشت آدم بيکار و علاف را لايک مي‌کنيد که کرار هم دلخور شود و سر تمرين نيايد، قهر کند، ما را مسخره کند؟
بيا جاسم جون! بيا ما که مي‌دونيم حق با توه! هر وقت دوست داشتني برو، هر وقت دوست داشتي نيا، اگه دوست هم نداشتي برو ما تمام و کمال و دربست در خدمتيم ارباب!
 

wives that cheat go men and women
why women cheat on their husband blog.sharepointgeek.nl I cheated on my wife
pharmacy direct coupon open pharmacy coupons for new prescriptions
cvs 30 off coupon usingprogramming.com cvs 30 off coupon printable
cialis pill zithromax 250mg celebrex pill
ارسال در: جمعه 6 آذر ساعت 15:21 (1394/9/6)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن